url and counting visits

Best HDTV Deals Discount HDTV Best Sony HDTV Deals Best Samsung HDTV Deals Kindle Touch Coupon Kindle DX Coupon Kindle Fire Coupon Kindle Fire Coupon 2012 Amazon Coupon Codes Amazon Promo Code 2012 Amazon Coupon Codes 2012 Kindle DX Coupon 2012

ÖNERDİĞİMİZ SERVERLAR
*Sistematik sorunlardan ötürü serverlar bazen kapalı gözükebilmektedir. Kesin sonuç için serverlara giriş yapmayı deneyiniz...

AD
Server Kurallari

1-Adminler birbirleririni banlayamazlar. Herhangi bir durum söz konusuysa SS çekip yetkililere bildirmeleri gerekir. (2 Gün Ceza Süresi)

2-Oyundaki Kurucular & Yöneticiler diğer adminlere emir ve ya rica da bulunabilir. Kurucular & Yöneticiler’in sözünü dinlemiyen adminler Cezalandirilir. (2 Gün Ceza Süresi)

3-Yetkililere Küfür Argo Kelimeler Kullanan adminler Uyarisiz Cezalanadirilir. (Süresiz Adminlik Silinir)

4-Oyunda tek admin olsa bile adminin spec geçmesi zorunludur. Serverdaki oyuncusu sayısı az ve oyun içinde herhangi bir sorun & şikayet olmaması halinde admin oyuna geçebilir

5-Wall, Aim, Cfg vb. Hile şühpesi olan oyuncuları izlemeden banlayan, kickleyen veya quit atan Admin Veya Admin Adayı cezalandırılır. (2 Gün Ceza Süresi)

6-Kişi sayısı ve Mapın büyüklüğü orantılı ise map süresinin son 5 dakikasina kadar map degismek yasaktır. 1 uyaridan sonra admin cezalandirilir. (1. Uyarıdan Sonra 2 Gün Ceza Süresi)(Kurucu, Yonetici ve yetkili adminler bu kural dışındadır.)

7-Server’da Küfür etmek yasaktır. Kufur Eden oyuncular 1 kez uyarılır 2.Kez Oldugunda amx_gag nick komutuyla Gaglanır/Susturulur.

8-Adminlerinde Serverda Küfür etmesi yasaktır. Kufur Eden adminler 1 kez uyarılır 2.Kez Oldugunda cezalandırılır. (1 Gün Ceza Süresi) (Kurucu ve Yöneticilerin arasında geçen atışmalar bu kuralın dışındadır.

9-Reklam Yapan oyuncular amx_gag nick komutuyla Gaglanır/Susturulur. Servera Sonradan Girip yine Reklam yaparsalar Ban, Kick ve Quit ile serverdan Uzaklaştırılır. ( Ban Süresi max. 30 dakika olmalıdır.)

10-Reklam Yapan Admin ve Admin Adayları Uyarisiz Banlanir Ve Süresiz Görevinden Alinir.

11-Adminler keyfi olarak kendini istedigi takima atamaz. Takımlarda 4-5 kişilik eşitsizlik durumu varsa kullanılabılır.

12-Wall, Aim, Cfg vb. Hile kullanan Adminler uyarisiz Cezalandirilir [Süresiz]

13-Keyfi Komut ( HP, NOCLIP, GODMODE vs. ) 1. Uyarida 2 Gün cezalandırılır. 2. kez tekrarlandığında görevinden süresiz olarak alınır.

14-Adminlik Alanlar Arkdasalarına yada herhangi birine Adminligini veripte kural ihlali yaparsa sorumlulugu bize ait degildir

15-Serverda Siyasi Muhabbet etmek, siyasi çıkarımlar yapmak, kısacası siyasi her şey yasaktır. Siyasi içerikli bir şey yazan oyuncu direk uyarılır devam ederse amx_gag nic komutuyla Gaglanır/Susturulur. Adminler siyasi içerik içeren bir şey yazdıklarında uyarısız cezalandırılırlar. Ayrıca serverda oyuncular arasın böyle bir olay yaşanırsa ve admin müdahale etmezse admin cezalandırılır. (2 Gün Ceza Süresi)